Abay Filo'nun 18 yıllık hikayesi Türkiye'de araç kiralamanın hikayesidir. 18 yıl önce temelleri atılan bu sektör krizleri ve sayısız zorlukları aşarak bugünlerine gelmiştir. İlk ve öncü olmanın getirdiği sorumlulukla, Abay Filo; 18 yıldır zirve yolculuğunu sevgiyle, mutlulukla ve güvenle sürdürmektedir. Sağladığı müşteri memnuniyeti ile müşterileri tarafından zirvede tutulmaktadır.

     Abay Filo Kaliteli Hizmet Anlayışı İle En Yeni Model Araç Filosu ve Yetkili Servis Bakımlı Araçları İle Müşterilerimizin Güvenliği ve Konforu İçin Hizmetlerini Sürdürmektedir.

     Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti İlkesini Benimseyen Firmamız İşinde Uzman , Güler Yüzlü ve Kaliteli Bir Hizmet Sunmaktadır.

     Abay Filo ile Kocaeli'de Araba Kiralamak Bir Ayrıcalık Haline geliyor. Son Model Araçlarımız İle Sizlere Sunulabilecek En Doğru Hizmeti Sunuyor ve Memnuniyetiniz İçin Her Daim Yanınızda Oluyoruz.

     Kiralama Öncesinde ve Sonrasındaki Süreçlerimizde Net Bir Şekilde İsteklerinizi Karşılayacak Çözümler Üretiyoruz. Filomuzda Yer Alan Tüm Araçlarımızın Bakımları Aksatılmadan Zamanında Yapılarak Can ve Mal Güvenliğini Önemsiyoruz.

     Firmamız Kısa Süreli Araç Kiralama Hizmetleri Dışında Firmalara Özel Operasyonel Filo Kiralama Hizmetleri de Sunmaktadır. Kiralama Hizmeti Alacağınız Araç Sayısını Tarafımıza Ulaştırarak Özel Bir Teklif Alabilirsiniz.

     Firmamızı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...